Redesign bytu 2kk, Praha 8

„Několik let jsem si přála změnit, prosvětlit a zútulnit náš obývák. Měla jsem hodně myšlenek a nápadů, ale pořád jsem nevěděla, jak na to, jaký styl je ten nejlepší. V hlavě jen velký chaos. Proto jsem rozhodla spolupracovat s profesionálem.
Na stránkách Home and Design mě zaujalo, že designérka Katka Przybylová nabízí kromě designu bytu od A do Z, také redesign jednotlivých místností s možností využití stávající prvků, nábytku apod. To přesně jsem potřebovala.
Spolupráce s Katkou byla od začátku fantastická. Chytře se ptala a pochopila přesně, co potřebuju. Vytvořila varianty pokoje, které jsme společně doladily do finálního návrhu. Její vizualizace mi ohromně pomohly představit si výsledek a soulad. Dostala jsem množství praktických rad, doporučení na řemeslníky a obchody s nábytkem či dekoracemi. Katka zbytečně neutrácela moje peníze – našla možnosti, jak využít stávající zařízení bytu, jen ho třeba trochu upravit. Co oceňuju snad nejvíc je, kromě milého a lidského přístupu, také vysoká profesionalita – 100% ní dodání slíbeného, dochvilnost a jasná a přímá komunikace.
Protože jsme si chtěli realizaci zařídit sami, mám v ruce projektový plán, a vím, jak postupovat. Chaos je pryč. Díky moc, Katko!“ Michaela Cíglerová, Bankovní specialista Praha