Ceník služeb

KOMPLENTÍ NÁVRH INTERIÉRU

Zahrnuje zaměření prostoru, návrh vhodného stylu, nábytku a dekorací, 3D vizualizaci, projektovou dokumentaci v tištěné a elektronické podobě. Součastí jsou také orientační odkazy na použitý nábytek a dekorace. Na začátku se s Vámi potkám a nezávazně probereme Vaše představy a požadavky. Prostor si zaměřím a poté Vám zašlu cenovou kalkulaci. Před tím než začnu s návrhem Vás poprosím o 60% zálohu.

Orientační cena za návrh 1 místnosti je 18 000 Kč bez DPH.

 

KONZULTACE (OSOBNÍ nebo ON-LINE)

Ráda Vám poradím jak na barevné řešení interiéru, jak dispozičně využít prostor, jak doladit styl, které dekorace  nebo materiály zvolit apod. Dle předmětu konzultace, Vám zašlu výstup v elektronické podobě (např. návrh dispozice místnosti, zjednodušená 3D vizualizace, návrh barevného stylu apod)

Orientační cena konzultace je 3 500 Kč bez DPH.

 

REDESIGN/ZÚTULNĚNÍ STÁVAJÍCÍHO INTERIÉRU

Rychlý a finančně nenáročný způsob, jak oživit stávající interiér bez toho aniž byste se pouštěli do kompletní rekonstrukce nebo výměny nábytku. Cílem je maximální využití stávajícího nábytku a dekorací. Pomoci drobných úprav jako je změna výmalby stěn, dekorací, textilu nebo dispozičně jiného uspořádání nábytku získá Váš interiér novou atmosféru, svěží vzhled a vy se do něj budete opět rádi vracet. Efekt, který tato změna přináší klienty příjemně překvapí.

Orientační cena za redesign/zútulnění interiéru je 15 000 Kč bez DPH.

 

Ceny jsou platné od 1.1.2023.