Služby

NÁVRH INTERIÉRU BYTU, DOMU, KANCELÁŘE

Zahrnuje zaměření prostoru, návrh vhodného stylu, nábytku a dekorací, 3D vizualizaci, projektovou dokumentaci v tištěné a elektronické podobě. Součástí jsou také ukázky a typy na nábytek a dekorace použité v návrhu interiéru. Na začátku se s Vámi potkám a nezávazně probereme Vaše představy a požadavky. Prostor si zaměřím a poté Vám zašlu cenovou kalkulaci. Před tím než začnu s návrhem Vás poprosím o 60% zálohu.

Cena dle rozsahu služeb (balíček MINI, STANDARD, MAXI) od 750 Kč/m2 bez DPH.

 

PORADENSTVÍ (OSOBNÍ nebo ON-LINE)

Ráda Vám poradím jak na barevné řešení interiéru, jak dispozičně využít prostor, jak doladit styl, které dekorace  nebo materiály zvolit, případně Vám pomůžu s výběrem konkrétních zařizovacích prvků včetně odkazů na to, kde je koupit. Dle předmětu konzultace, Vám zašlu výstup v elektronické podobě (např. návrh dispozice místnosti, zjednodušená 3D vizualizace, návrh barevného stylu apod)

Orientační cena konzultace je od 3 500 Kč/zóna nebo místnost bez DPH.

 

REDESIGN/ZÚTULNĚNÍ STÁVAJÍCÍHO INTERIÉRU

Rychlý a finančně nenáročný způsob, jak oživit stávající interiér bez toho aniž byste se pouštěli do kompletní rekonstrukce nebo výměny nábytku. Cílem je maximální využití stávajícího nábytku a dekorací. Pomoci drobných úprav jako je změna výmalby stěn, dekorací, textilu nebo dispozičně jiného uspořádání nábytku získá Váš interiér novou atmosféru, svěží vzhled a vy se do něj budete opět rádi vracet. Efekt, který tato změna přináší klienty příjemně překvapí.

Cena dle rozsahu služeb (balíček MINI, STANDARD, MAXI) od 750 Kč/m2 bez DPH.

 

TECHNICKÝ DOZOR, REALIZACE INTERIÉRU

Poskytujeme pomoc při realizaci interiéru – technický dozor, asistence při výběru a nákupu nábytku a dekorací, instalace dekorací v interiéru, sestavení nábytku apod.

Cena: 600 Kč/hod bez DPH

Ceny jsou platné od 1.1.2024.